O Firmie

Czyszczenie i pranie chemiczne
 1. Trochę historii i jak to się zaczęło...

  W 2008 roku rozpocząłem pracę w firmie sprzedającej odkurzacze KIRBY. Podczas sprzedaży dostrzegłem, że ludzie bardziej niż urządzeń potrzebują usług czyszczenia dywanów, wykładzin czy tapicerki meblowej.

  Ta obserwacja stała się dla mnie inspiracją do założenia firmy, która oferowałaby tego typu usługi. Po licznych szkoleniach i odbytych praktykach postanowiłem rozpocząć działalność.

  W 2009 roku firma ruszyła pełną parą. Przez kolejne lata nabraliśmy wartościowych doświadczeń, które sprawiają, że nasze usługi są jeszcze bardziej doskonałe.

  W roku 2011 wprowadziliśmy dodatkową usługę - ozonowanie, czyli dezynfekcję oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonu.

  Dzięki wprowadzaniu nowych usług nasza oferta staje się bogatsza, a firma prężnie się rozwija.


 2. Specjalizacja i kim są nasi klienci

  Jesteśmy profesjonalną firmą, która dzięki wzrastającej liczbie klientów i stałej liczbie zleceń zdobywa doświadczenie i dynamicznie się rozwija.

  Specjalizujemy się w praniu i czyszczeniu dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych oraz samochodowych, oferujemy także usługę ozonowania.

  Wykonujemy usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.

  Pracujemy na terenie Warszawy i okolic: Ząbki, Wesoła, Halinów, Dębe Wielkie, Stanisławów, Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn, Cegłów, Mrozy, Siennica, Wiązowna, Józefów, Otwock, Karczew, Celestynów, Kołbiel, Osieck, Pilawa, Garwolin, Łaskarzew, Sobienie- Jeziory, Wilga, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Zalesie Górne, Góra Kalwaria.

  Świadczymy usługi bezpośrednio u klienta. Oferujemy dogodne terminy. Dojeżdżamy gratis!