Pranie wykładzin i dywanów


Nasza warszawska firma to specjaliści w zakresie prania dywanów, a najlepsze rezultaty osiągamy dzięki zastosowaniu skutecznych metod, które pozwalają nie tylko usunąć największe zanieczyszczenia z powierzchni, ale również przywrócić dawne piękno.

Bezpośrednio przed każdym rozpoczęciem pracy wykonujemy trzepanie maszynowowe urządzeniem KIRBY z o wiele większą siłą niż tradycyjną metodą. KIRBY jest urządzeniem posiadającym najlepsze na świecie filtry HEPA, które nie przepuszczają najdrobniejszych mikro alergenów.

Czyszczenie wykonujemy w trzech metodach, do wyboru:

KÄRCHER – EKSTRAKCYJNE PRANIE WYKŁADZIN

Metodę tę stosujemy do czyszczenia wykładzin, dywanów i tapicerki. Technologia oparta jest na rozpylaniu preparatu czyszczącego i jednoczesnym odessaniu wraz z rozpuszczonym brudem. W ten sposób brud, który nie był dostępny dla zwykłego odkurzacza zostaje usunięty.

TASKI - SZAMPONOWANIE

Jest to główna metoda umożliwiająca efektywne pranie wykładzin obiektowych, pozwalająca na dokładne odkurzenie oraz usunięcie plam poprzez rozprowadzenie szamponu na powierzchni, a następnie zebranie nadmiaru wilgoci odkurzaczem pracującym na mokro.

Czyszczenie odbywa się przy użyciu jednotarczowej maszyny dyskowej.

Ważnym czynnikiem jest zadbanie o warunki niezbędne do wyschnięcia, na co zwracamy szczególną uwagę. Po całkowitym wyschnięciu następuje dokładne odkurzenie w celu zebrania skrystalizowanego szamponu wraz z zanieczyszczeniami.

KIRBY

Metodę tę stosujemy do prania wykładzin i dywanów oraz trzepania tapicerki (usuwanie alergenów i roztoczy). Czyszczenie wykonujemy metodą aktywnej półsuchej piany, dzięki czemu nie przemaczamy czyszczonej powierzchni.

Samodzielne próby usunięcia plam z mogą nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Co więcej, stosując nieodpowiednie preparaty, na przykład na bazie chloru, można doprowadzić do trwałego odbarwienia włókien. Nadmierne przemoczenie tego rodzaju tkaniny bez optymalnych warunków do jej wysuszenia sprzyja rozwojowi przykrego zapachu oraz zawilgoceniu włókien. Dlatego też warto skorzystać z działań specjalistów, posiadających odpowiednie technologie, by skutecznie wykonać swoje zadanie. Zlecając czyszczenie dywanów, tapicerek i innych trudnych tkanin profesjonalistom, zyskujecie Państwo pewność, że znów będą one prezentować się efektownie i świeżo. Plamy znikną, a kolory staną się bardziej intensywne. Unikniecie również kłopotliwego suszenia. Czyszczenie profesjonalne nadaje tkaninom nowe życie, a Wam pozwoli cieszyć się schludnym wyposażeniem wnętrz bez wysiłku.

Jeżeli chcecie Państwo przywrócić swoim wykładzinom wygląd z czasu nowości, zdecydujcie się na usługę czyszczenia profesjonalnego, które usunie nagromadzone przez lata zabrudzenia. Polecamy nasze usługi w Warszawie i okolicach.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Napisz lub zadzwoń!