Pranie tapicerki meblowej

Czyszczenie chemiczne

Ekstrakcyjne pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej polega na natrysku środka piorącego na czyszczoną powierzchnię kanapy czy fotela, a następnie odessaniu go wraz z zanieczyszczeniami. Czyszczenie ekstrakcyjne przeprowadza się maszyną natryskowo-ssącą zwaną ekstraktorem.

Czyszczenie tapicerki skórzanej

Obicia skórzane czyszczone są ręcznie, aby nie spowodować uszkodzeń powierzchni. Tapicerka skórzana po dokładnym umyciu podlega zaimpregnowaniu delikatnymi, specjalistycznymi środkami. Czyścimy skórzane obicia czyli sofy, kanapy, fotele, krzesła oraz skórzaną tapicerkę samochodową.

Ekstrakcyjne pranie obić samochodowych

Czyszczenie tapicerki samochodowej polega na natrysku środka piorącego na czyszczoną powierzchnię, a następnie odessaniu go wraz z zanieczyszczeniami. W tym przypadku czyszczenie ekstrakcyjne również przeprowadza się maszyną natryskowo-ssącą zwaną ekstraktorem.

Wszelkiego rodzaju obicia są trudne do samodzielnego wyczyszczenia, ponieważ nie da się ich zdjąć z mebla, jak pokrowiec. Nieumiejętne próby mogą doprowadzić do przemoczenia siedziska mebla, powstania nieestetycznych zacieków i odbarwień. Dzięki profesjonalnym środkom i sprawdzonym urządzeniom skutecznie pozbędziemy się plam, usuniemy kurz nagromadzony w głębi materiału i odświeżymy jego kolor. Obicie, czy to na meblach, fotelach samochodowych czy podsufitce auta, znów będzie wyglądało jako nowe. Pranie tapicerki meblowej i obić samochodowych w Warszawie i okolicach z dojazdem gratis.