Renowacja oraz czyszczenie podłóg i posadzek kamiennych

Czyszczenie chemiczne

Służymy wszechstronną radą w zakresie usług renowacji, konserwacji i czyszczenia kamienia. Usuwamy plamy, zabrudzenia i smugi, nierówności, wytarte ścieżki w ciągach ruchu posadzek kamiennych poprzez zastosowanie pigmentacji oraz krystalizacji na mokro i na sucho.

Stosujemy środki i sprzęt maszynowy do eliminacji zabrudzeń poremontowych - lekkiego osadu cementowego, brudu olejowego i tłuszczowego, zabrudzeń z sadzy, gumy, smoły, farb syntetycznych i tynków z wszystkich rodzajów kamienia.

Usuwamy naturalne przebarwienia powstałe w wyniku długiego użytkowania, naloty od kwiatów, liści, glonów, mchów, odchodów ptaków oraz innych naturalnych zabrudzeń, w tym z ogrodzeń i murów oraz płyt nagrobnych. Wykonujemy szlifowanie marmuru, granitu i zabiegi konserwujące.

Wykorzystujemy profesjonalną technologię przystosowaną zarówno do stosowania w domach prywatnych jak również w miejscach publicznych (szkoły, sklepy, hotele, hale dworcowe, banki i inne). Działamy na terenie Warszawy i okolic.

W szczególności wykonujemy usługi:

  • szlifowanie oraz polerowanie granitu i marmuru,
  • polerowanie diamentowe posadzek kamiennych,
  • uzupełnianie i naprawa ubytków kamienia,
  • konserwacja kamienia wraz z impregnacją,
  • mycie i oczyszczanie posadzek kamiennych,
  • usuwanie utrwalonych plam i zabrudzeń.

Posługując się sprawdzonymi metodami i profesjonalnym sprzętem przywrócimy dawny blask dowolnym elementom wykonanym z kamienia naturalnego. To materiał trwały i efektowny, ale niestety czas i warunki zewnętrzne nie sprzyjają zachowaniu jego nieskazitelnej struktury.

Przychodzimy więc z pomocą Klientom, którzy chcą wykonać szlifowanie marmuru, usunąć z kamiennych posadzek i powierzchni wszelkie zabrudzenia naturalne, jak i powstałe wskutek długotrwałej eksploatacji. Warto pamiętać, że kamień wchłania barwniki, dlatego należy poddawać go regularnej impregnacji.