Sprzątanie mieszkań i biur w Warszawie

Czyszczenie chemiczne

Oferujemy usługi profesjonalnego i nowoczesnego sprzątania mieszkań, biur i budynków użyteczności publicznej w Warszawie i okolicach. Usługi realizowane są przez doświadczoną kadrę pracowników przy użyciu sprawdzonych środków czystości. Duża wiedza oraz zaangażowanie w realizowaniu zleceń umożliwiają nam spełnianie oczekiwań najbardziej wymagających Klientów.

Oprócz codziennego sprzątania wykonujemy też specjalistyczne usługi z wykorzystaniem systemu Masslinn, który gwarantuje 90% skuteczność w usuwaniu roztoczy, będąc tym samym idealnym rozwiązaniem dla alergików. Do porządkowania pomieszczeń używamy minimalnej ilości chemii, co eliminuje jej niekorzystny wpływ na drogi oddechowe mieszkańców.

Nasze usługi świadczymy w trzech wariantach:
  • z naszymi środkami czystości,
  • ze środkami czystości Klienta,
  • sprzątanie mieszkań dla alergików z wykorzystaniem systemu Masslinn.

Usługi porządkowe z zastosowaniem nowoczesnych środków i urządzeń pozwalają szybko rozprawić się z uciążliwym pyłem i śladami po remontowaniu, szlifowaniu, malowaniu itp. Wymagające powierzchnie poddajemy konserwacji zapobiegającej ponownemu osadzaniu zabrudzeń na dłużej. Działamy sprawnie, ale dokładnie, realizując zlecenia indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Oferujemy również sprzątanie biur i obiektów użytku publicznego w Warszawie, które porządkujemy z dbałością o bezpieczeństwo osób przebywających w pomieszczeniach. Oferujemy profesjonalne pranie wykładzin obiektowych oraz tapicerki meblowej. Polecamy usługę porządkowania przed wprowadzeniem i po wyprowadzce. Dzięki wykorzystaniu odpowiednich środków i narzędzi, jesteśmy w stanie porządkować duże, mocno zanieczyszczone przestrzenie i podejmować się tych najtrudniejszych zleceń.

Usługę sprzątania biur i mieszkań realizujemy z najwyższą dbałością o mienie zleceniodawcy. Doświadczenie i nowoczesny sprzęt pozwalają nam na dobór odpowiednich metod i środków na wszelkie typy zabrudzeń. Wykonujemy okresowe mycie okien i przeszkleń, konserwację podłóg, pranie wykładzin i tapicerek, porządkowanie bieżące oraz po remontach, dezynfekcję. Profesjonalna firma sprzątająca zapewni nieskazitelną czystość i świeżość w Państwa wnętrzach.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Napisz lub zadzwoń!