Sprzątanie domów w Warszawie

Czyszczenie chemiczne

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i kadrze specjalistów, możemy zaoferować Państwu kompleksowe sprzątanie domów w Warszawie – niezależnie od metrażu i stanu, w jakim znajdują się wnętrza (pomagamy również po remontach czy przeprowadzkach). Działamy precyzyjnie, usuwając wszelkie zanieczyszczenia i dbając o to, by nie ominąć żadnego, nawet najtrudniej dostępnego miejsca. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najlepszych środków czystości oraz narzędzi. Zgodnie z zaleceniem Klienta jesteśmy w stanie pracować również na preparatach Klienta.

Oferujemy między innymi:
  • czyszczenie i renowację podłóg (niezależnie od tego, z jakiego materiału została wykonana),
  • pranie dywanów i wykładzin,
  • pranie tapicerki meblowej,
  • odkurzanie,
  • mycie okien,
  • ozonowanie (dezynfekcja pomieszczeń bez użycia środków chemicznych).

Oferujemy również sprzątanie domów przy wykorzystaniu specjalnego systemu Masslinn, dzięki któremu przystosowujemy pomieszczenia do potrzeb i wymagań alergika. Do każdego problemu dostosowujemy odpowiednie środki i wykorzystujemy sprawdzony sprzęt, dzięki czemu osiągamy doskonałe rezultaty. Sprzątanie domów odbywa się sprawnie i w terminie odpowiadającym Klientowi.

Chcąc skorzystać z naszych usług, nie musicie Państwo przygotowywać domu – wszystko robimy za Was, działając kompleksowo i profesjonalnie. Możecie Państwo liczyć na wysoką kulturę osobistą naszych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów współpracy – podczas rozmowy będziemy w stanie podać Państwu orientacyjną cenę usługi.


Jesteś zainteresowany naszą ofertą ? Napisz lub zadzwoń!