+48 507 945 458

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Telefon

+48 507 945 458

Adres e-mail

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Pranie dywanów warszawa

Profesjonalne wodne pranie dywanów  warszawa  eko z użyciem specjalistycznego sprzętu marki Kirby i karcher. Pranie dywanów w domu u klienta wykonywane jest z użyciem amerykańskiego urządzenia Kirby.

Pierzemy  dywany, wykładziny  również tapicerkę meblową na najwyższym poziomie. Zaufało nam już wielu Klientów w Warszawie, którzy polecają nas kolejnym. Cenią  naszą prace i doceniają Państwo nasz profesjonalizm i starania. Dziękujemy za 15 lat współpracy przy usługach czyszczenie i utrzymywania porządku w państwa domach !

Dzięki regularnemu sprzątaniu mechanicznemu trzepaniu, możemy skutecznie pozbyć się roztoczy kurzu z dywanów i tapicerek. Dlatego po wytrzepaniu materaca czy wykładziny w mieszkaniu jest kolejny etap. Ekstrakcja prania dywanów Warszawa mebli i materacy.

Pralnia dywanów na wskroś

  • Wstępne ocenienie struktury, materiału i rodzaju plam na dywanie.
  • Wytrzepanie mechaniczne dywanów i wykładzin
  • Naniesienie preparatów prespreya  na dywan.
  • Wyszorowanie wtarcie preespreya z użyciem profesjonalnych szorowarek numatic , dzięki temu cały brud zostaje zruszony.
  •  Użycie specjalistycznych odplamiaczy na niecodzienne plamy z  smaru, krwi, mocz,soku,czy kawy.
  • Dokładne wypłukanie wykładzin i dywanów
  • Usunięcie  wody przez odwirowanie by dywan stał się prawie suchy.
MPREGNACJA DYWANÓW

Po wypraniu dywanu, nanoszony jest specjalny impregnat, który zapobiega szybszemu brudzeniu dywanu. Impregnat najzwyczajniej się może się wycierać i dlatego taki zabieg warto powtarzać. Proces ten można powtórzyć przy praniu dywanu. Stosujemy hydrofobowe i fluorochemiczne impregnaty.

OZONOWANIE PRANIE DYWANÓW WARSZAWA

Metoda ta jest Bardzo skutecznym  sposobem dezynfekcji, usuwania nieprzyjemnych zapachów z dywany czy wykładziny w domu. Super też eliminuje  wirusy,grzybów  alergeny i roztocza . Bardzo ważne są  warunki bezpieczeństwa które,należy zachować. Tak aby ozon nie był nie zagrażał naszemu zdrowia. Ważne jest  stężenie ozonu ,należy je utrzymać , w zależności od potrzeb na jakie działa  ozon. Ozon jest jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekcyjnych, działanie bakteriobójcze ozonu jest 50 razy skuteczniejsze. Pranie dywanów Warszawa wraz z odplamianiem gratis.Pralnia dywanów Piaseczno ul. Jana Pawła 2. Pranie dywanów na wskroś .

Pranie dywanów na wskroś

Efekt prania – realizacja PRZED I PO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

prania tapicerki, kanap, dywanów, wykładzin, materaców i wózków dziecięcych.

USŁUGI

Sprawdz inne nasze usługi

Oferujemy profesjonalne wyczyszczenie tapicerki, usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów, a nasza super cena daje Ci ekstra usługi wieloetapowego prania kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł itd.

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z praniem mebli tapicerki, wykładzin i innych elementów wyposażenia domów oraz  biur, zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych:
Telefon: tel:+48507 945 458
E-mail: pranie.kanap.warszawa24@gmail.com
Adres: Kolejowa 162, 01-217 Warszawa

Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu usług, który będzie odpowiedni dla Twojego biura.

507 945 458