+48 507 945 458

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Telefon

+48 507 945 458

Adres e-mail

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Czyszczenie wózków dziecięcych warszawa

Oferujemy profesjonalne czyszczenie wózków dziecięcych w Warszawie. Zajmujemy się praniem tapicerki wózków dziecięcych. Pierzemy przeróżne wózki z materiałów tekstylnych spacerówki i foteliki samochodowe. Z reguły koszt czyszczenia elementów nie jest duży, a znacznie poprawia higienę. Dlatego warto odświeżyć materiał tapicerowany wózka, szczególnie gdy kupiliśmy wózek używany. I z pewnością dawno mógł być nie czyszczony. Tapicerka wózkaczy fotelika po naszym praniu jest higieniczna i czysta pachnąca. Zdajemy sobie sprawę , że Wasi pupile kot czy pies również są bardzo ważni, oferujemy czyszczenie i pranie legowisk zwierzęcych. Z myślą o ich bezpieczeństwo stosujemy bezpieczne, hipoalergicznych środków piorących. Eliminujemy nie tylko brudu, ale też nieprzyjemnego, uporczywego zapachu,którego samemu ciężko będzie domowymi sposobami usunąć.

Pranie wózków dziecięcych i fotelików

Pranie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych wykonujemy w całej Warszawie i okolicach.
Wózki i foteliki dziecięce są intensywnie używane przez najmłodszych. Ciężko wymagać od dziecka nieskazitelnej czystości, dlatego przyklejone chrupki,ciastka,wylane mleko czy pozostałości jedzenia, błoto, plamy i inne różnego rodzaju plamy jesteśmy w stanie usunąć.Należy jednak co jakiś czas wyczyścić, aby miejsca w których sporą część dnia przebywa nasze dziecko, było pachnące, świeże,czyste i wolne od roztoczy i alergenów. Gruntownie wyczyszczony wózek dziecięcy spacerówka lub fotelik zwiększa jego atrakcyjność.
Oferujemy pranie i czyszczenie wózków oraz fotelików dziecięcych. W trosce o dobro Państwa dzieci używamy hipoalergicznych, atestowanych środków czyszczących.

Czasem z pewnością ciężko jest zdjąć pokrowiec z wózka czy fotelika samochodowego. Dlatego nasza firma profesjonalnie za pomocą maszyny czyści wózki dziecięce w Warszawie. Pranie wózka nie jest zawsze takie proste i wymaga pomocy specjalistów. Ponieważ nie wszystkie materiały z wózka można zdemontować i wyprać w pralce. A dla naszych pociech zrobimy wszystko aby zadbać o higienę i czystość spacerówki. Dlatego gdy nie da się zdemontować tapicerki z wózka.

Proponujemy czyszczenie go metodą ekstrakcyjną specjalistycznymi antyalergicznymi  środkami. Przede wszystkim najbardziej  brudzi oczywiście tapicerka . Każdy spacer z wózkiem to nowa przygoda dla rodziców i malucha,oczywiście dzieci też spożywają pokarmy siedząc. Bezsprzecznie gdy podczas słonecznej pogody dziecko je na spacerze przekąski. Czasem niektóre części tapicerki można zdemontować. W niektórych modelach gondoli wózka dziecka tapicerka się zdejmuje. Be zwątpienia trzeba się  stosować  do zaleceń producenta w zakresie metod czyszczenia. Ponieważ  niektóre z nich zaleca się tylko ręcznie czyszczenie, lub przy użyciu delikatnych środków.

Podczas codziennego użytkowania, wózek brudzi się nie tylko na tapicerce i koła, ale też w całości. Kurz przenika i zabrudza także elementy plastikowe, łączniki i regulatory w stelażu. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia też należy regularnie usuwać. Przy użyciu wilgotnej szmatki i delikatnego detergentu, usuwamy kurz z pozostałych elementów stelaża.

Wykonujemy pranie wózków firm: adamex, chicco, maxi cosi, maclaren, baby design, baby jogger, x lander, ebecar, mutsy evo,cybex,bass soft, bebetto, camarelo carera, next avenue,nano.

Etapy prania wózków dziecięcych

Obsługujemy całą Warszawę dzielnice:
Mokotów, Ochota, Wola, Wilanów, Białołęka, Bemowo ,Żoliborz, Okęcie, Włochy , Miasteczko Wilanów, Marki, Kabaty, Młociny, Tarchomin, Łomianki, Piaseczno, Pruszków, Konstancin-Jeziorna, Piaseczno,Magdalenka, Sękocin, Józefów,

Profesjonalne czyszczenie tapicerki fotelika.
Dlatego warto też regularnie prać tapicerki fotelików i wózków dziecięcych.Czyszczeniem fotelików samochodowych 2 w 1 gondole do wózków w Warszawie i okolicy dojazd gratis 24h. Zawsze przed myciem tapicerki są dokładnie odkurzane szczególnie gdy klient posiada zwierzaki włosy i sierść w tedy ładnie schodzą.

Efekt prania – realizacja PRZED I PO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

prania tapicerki, kanap, dywanów, wykładzin, materaców i wózków dziecięcych.

USŁUGI

Sprawdz inne nasze usługi

Oferujemy profesjonalne wyczyszczenie tapicerki, usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów, a nasza super cena daje Ci ekstra usługi wieloetapowego prania kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł itd.

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z praniem mebli tapicerki, wykładzin i innych elementów wyposażenia domów oraz  biur, zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych:
Telefon: tel:+48507 945 458
E-mail: pranie.kanap.warszawa24@gmail.com
Adres: Kolejowa 162, 01-217 Warszawa

Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu usług, który będzie odpowiedni dla Twojego biura.

507 945 458