+48 507 945 458

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Telefon

+48 507 945 458

Adres e-mail

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Pranie wykładzin Warszawa

Wykonujemy profesjonalne pranie wykładzin Warszawa już od 10 lat. Zaufało nam już tysiące klientów w Warszawie i okolicach. Pierzemy dużo dywanów i mebli Wystarczy spojrzeć na nasze realizacje i ocenić efekty naszych prac czyszczenia wykładzin biurowych czy dywanów.

Wykonujemy pranie wykładzin obiektowych, wykładzin dywanowych,płytek dywanowych. Również impregnacje wykłądzin wykładziny igłowane, pętelkowe, filcowe, polipropylenowe, poliamidowe, wełniane. Dostarczamy swoje usługi do hoteli, przedszkoli, biur, szkół, instytucji i urzędów, lokali gastronomicznych oraz domów i pranie wykładzin Warszawa to nasza specjalność. Wszystkie te zlecenia, niezależnie od rodzaju rozwiązania i jej wielkości, traktujemy indywidualnie, mając na uwadze skuteczność i jakość działań.

Pranie wykładzin biurowych warszawa

Bardzo ważną czynnością przed praniem wykładziny jest jej mechaniczne wytrzepanie mechanicznym odkurzaczem amerykańskiej firmy Kirby.
Kiedyś jeśli chodzi o domowe sposoby dużo osób czysciło dywany chociażby na śniegu przy ujemnej temperaturze miało jeszcze kolejną zaletę. Mogło skutecznie wyeliminować alergeny roztocza. Obecnie mało kto trzepie dywany a wykładziny dywanowej wiadomo , że w domu nie wytrzepiemy. Teraz na nowych osiedlach ogranicza nas brak trzepaków,problem bo nie są uwzględniane w projektach zagospodarowania przestrzeni. Kiedyś natomiast na trzepakach wielu z nas się wychowało, teraz z znikają z przestrzeni. Aby skutecznie wyprać wykładzinę biurową i pozbyć się zabrudzeń potrzebna jest odpowiednia technologia.
Nasze Materace sypialniane można prać jak najbardziej bez obaw. Taki Materac po  jest lekko wilgotny, nie pozostaje z pewnością przemoczony. Nanoszony na wersalkę czy materac środek jest  wypłukiwany maszynowo. Trzepanie mechaniczne usuwa z materaca pyły, kurz i inne pozostałości roztoczy i ich odchody,które są najbardziej toksyczne. Do czyszczenia łóżek  nie używamy zamienników, agresywnej chemii, tylko bezpieczne środki z atestami.
Niestety zwykły odkurzacz który ma problem z usunięciem zanieczyszczeń z wierzchniej części wykładziny dywanowej,nie usunie to co znajduje się w środku wykładziny tylko powierzchownie.
A w końcu co się może wydarzyć gdy połączymy wodę i piasek? Otrzymamy zawiesinę zwaną błotem. Wielu z Was prało, pierze lub będzie prać wykładziny w domu czy w biurze w Warszawie. Polega to na natryskiwaniu dywanu środkiem chemicznym pod ciśnieniem i natychmiastowym odessaniu płynu.

Pranie wykładzin biurowych Warszawa

Mechaniczne Trzepanie wykładzin i dywanów ponieważ jest ważnym elementem procesu prania. Tylko w ten sposób możemy się pozbyć zabrudzeń nierozpuszczalnych takich jak kurz, piasek i sierść.
Zaprezentowane szampony, proszki i odplamiacze nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt. Nie jest to agresywna chemia stosowana do odkażania. Preparaty mają przyjemny zapach i pozostawiają w pomieszczeniach uczucie świeżości.Bezpieczne i Skuteczne Metody Prania: Dlatego korzystamy z bezpiecznych i skutecznych metod prania ekstrakcyjnego roztwór podgrzewamy do 80 C. Gwarantujemy, że Twoje wykładziny nie tylko będą czyste i pachnące ale także zachowają swoją trwałość z pewnością po impregnacji .Dodatkowo używamy tylko bezpiecznych i ekologicznych środków czyszczących.Wykładziny w naszych domach czy biurach wciąż stanowią popularne i chętnie wybierane rozwiązanie. Wyglądają elegancko, a także zapewniają nam wysoki poziom komfortu do użytkowania biura . Przy zakupie często zapominamy o drobnych minusach a mianowicie jak trzeba zadbać o wykładzinę . Dlatego regularne czyszczenie wykładzin dywanowych jest niezwykle ważne przy utrzymania porządku. W ten sposób możemy wyeliminować zalegający kurz, niebezpiecznie drobnoustroje, a także przykre zapachy, które mogą znajdować się w niepranym materiale. Aby zachować nienaganną czystość oraz zabezpieczyć runo przed uszkodzeniami, usługa powinna być przeprowadzona przy użyciu odpowiednich narzędzi.

Stopniowe brudzenie się materiału jest czymś całkowicie naturalnym w codziennej eksploatacji. W końcu nie prezentuje się on już tak okazale i dochodzimy do wniosku, że najwyższy czas zdecydować się na czyszczenie wykładzin. Wówczas pojawia się wiele pytań, na które odpowiedzi poszukujemy zwykle przez Internet.  Ze względu na montaż, usługa jest wykonywana bezpośrednio w naszym domu czy biurze klienta. Na czym to dokładnie polega? Ile trwa? Jakich kosztów możemy się spodziewać?

Efekt prania – realizacja PRZED I PO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

prania tapicerki, kanap, dywanów, wykładzin, materaców i wózków dziecięcych.

USŁUGI

Sprawdz inne nasze usługi

Oferujemy profesjonalne wyczyszczenie tapicerki, usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów, a nasza super cena daje Ci ekstra usługi wieloetapowego prania kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł itd.

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z praniem mebli tapicerki, wykładzin i innych elementów wyposażenia domów oraz  biur, zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych:
Telefon: tel:+48507 945 458
E-mail: pranie.kanap.warszawa24@gmail.com
Adres: Kolejowa 162, 01-217 Warszawa

Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu usług, który będzie odpowiedni dla Twojego biura.

507 945 458