+48 507 945 458

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Telefon

+48 507 945 458

Adres e-mail

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Pranie tapicerek meblowych narożników.

Pranie tapicerek meblowych od 70zł również narożników i kanap czyścimy stosując najlepsze metody prania ekstrakcyjnego.Metoda ta dlatego zapewnia najlepsze efekty jest w pełni bezpieczny dla pranych mebli tapicerowanych foteli i narożników. Kanapy czy sofy często mają zabrudzenia wszelakiego rodzaju typu ,zwierzęta,dzieci z jedzenia,soki,kawa,markiery. Przy użyciu środka chemspec ponieważ wiąże zabrudzenia i tworzy zawiesinę na materiale przygotowując do prania właściwego.

Czyszczenie tapicerki mebli.

Wykonujemy mycie tapicerek już od ponad 15 lat stąd posiadamy olbrzymie doświadczenie w doborze środków i technologii prania. Dlatego do plam zawierających barwniki,używamy przeróżne odplamiacze chemspeca. Tapicerka meblowa foteli i narożników po naszym praniu jest czysta, i pachnąca, a kolory dużo żywsze jak przed usługą. Dlatego nasi klienci są zawsze zadowoleni , sprawdź sam nasze opinie w internecie.

Profesjonalny sprzęt zaufało już nam 100000 tysięcy Warszawiaków. Pranie bardzo zabrudzonej tapicerki meblowej narożnika efekty po czyszczeniu ekstrakcyjnym. Widoczne na zdjęciach niżej naprawdę Super.

Płyn i profesjonalne ekologiczne i biodegradalne środki chemspec do prania tapicerki narożników w Warszawie Środek ten jest lekko kwaśny preparat do czyszczenia i stosowania za pomocą maszyn natryskowo-ssących ashbays karcher. Dzięki temu zapobiegający powstawaniu zacieków i plam na powierzchni tapicerki , dywanów i tkanin. Ten Fabric Rinse nadaje się super do wykładzin z wełny, dywanów orientalnych, tkanin tapicerskich z bawełny i wykładzin. Używamy go również do wszystkich rodzajów tkanin z włókien sztucznych. Chemspec Fabric Rinse konserwuje tkaniny i włókna nadające się do czyszczenia na mokro. Dzięki temu pomaga przywrócić właściwe pH procesowi neutralizacji zasadowego każdej tapicerki meblowej kanapy.

Pranie tapicerek meblowych z ROZTOCZY

Wykonujemy Pranie  materacy  z roztoczy antyalergiczne w Warszawie i okolicach.Możemy również skutecznie wyczyścić państwa dywany narożniki z kurzu i alergenów. Czyszczenie maszyną Kirby Sentria jest skutecznym i bezpiecznym sposobem usuwania roztoczy z tapicerek, materacy, dywanów czy wykładzin. Dodatkowo z połączeniem prania ekstrakcyjnego specjalistycznymi środkami i gorącą wodą eliminuje alergeny.Pranie wózków dziecięcych i fotelików samochodowych.W związku z czym jest godne polecenia zwłaszcza w mieszkaniach osób z nadwrażliwością na alergeny roztoczy ale i nie tylko.

 

Efekt prania – realizacja PRZED I PO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

prania tapicerki, kanap, dywanów, wykładzin, materaców i wózków dziecięcych.

USŁUGI

Sprawdz inne nasze usługi

Oferujemy profesjonalne wyczyszczenie tapicerki, usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów, a nasza super cena daje Ci ekstra usługi wieloetapowego prania kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł itd.

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z praniem mebli tapicerki, wykładzin i innych elementów wyposażenia domów oraz  biur, zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych:
Telefon: tel:+48507 945 458
E-mail: pranie.kanap.warszawa24@gmail.com
Adres: Kolejowa 162, 01-217 Warszawa

Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu usług, który będzie odpowiedni dla Twojego biura.

507 945 458