+48 507 945 458

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Telefon

+48 600 140 170

Adres e-mail

pranie.kanap.warszawa24@gmail.com

Pranie kanapy tapicerki meblowej Warszawa

Pranie kanap i narożników w całej warszawie

Pranie kanap i narożników Warszawa.Czyścimy wszelkiego rodzaju z alcantary ,bawełny czy poliestru w warszawie i okolicach.Naszą specjalnością jest pranie kanap antyalergicznie z wyciąganiem roztoczy.Jesteśmy w stanie wyciągnąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia z pranie kanap i narożników.

Walczymy z alergenami kurzu pyłem z czyszczonej powierzchni materiału narożnika,sofy,wersalki czy fotela.Używając amerykańskich maszyn Kirby. Nie straszny jest nam żaden brud i roztocza wytrzepiemy mechanicznie. Wszystko co jest w gąbce mebli tapicerowanych i materacy.Zawsze po praniu można zaimpregnować meble aby dłużej cieszyć się z efektu blasku po naszym czyszczeniu kanap.

Pranie kanap i narożników, takie meble jak narożniki sofy to często ważne miejsca w naszych mieszkaniach. Często to nasza wizytówka w domu. Warto dbać aby nasi najbliżsi odpoczywali na czystej, kanapie bez zabrudzeń sierści i plam.
Niestety wykonując usługi profesjonalnie nie ma określenia „odświeżenie” – każde pranie musi być wykonane zgodnie z zasadami profesjonalnego czyszczenia. Wiele razy widać gdzieś informacje, że firma odświeża pomijając często najważniejsze etapy usługi i kasując wynagrodzenie jak za pełną usługę – takiej firmie a raczej pseudo firmie się to opłaca – klientowi mniej .
Świadcząc usługi na najwyższym poziomie o czym może świadczyć ilość wracających i polecających klientów nigdy nie idę na skróty, a usługi są zawsze wykonane od a do z tak aby klient zawsze był zadowolony z prania materaca czy dywanu w domu

Środki do czyszczenia kanap i narożników

Płyn i profesjonalne ekologiczne i biodegradalne środki chemspec do prania tapicerki kanap narożników w Warszawie Środek ten jest lekko kwaśny preparat do czyszczenia i stosowania za pomocą maszyn natryskowo-ssących ashbays karcher. Dzięki temu zapobiegający powstawaniu zacieków i plam na powierzchni tapicerki , dywanów i tkanin. Ten Fabric Rinse nadaje się super do wykładzin z wełny, dywanów orientalnych, tkanin tapicerskich z bawełny i wykładzin. Używamy go również do wszystkich rodzajów tkanin z włókien sztucznych. Chemspec Fabric Rinse konserwuje tkaniny i włókna nadające się do czyszczenia na mokro. Dzięki temu pomaga przywrócić właściwe pH procesowi neutralizacji zasadowego każdej tapicerki meblowej kanapy.
Produkt przyjazny dla tkanin organicznych — bezpieczne stosowanie w przypadku wełnianych kanap dywanów i wykładzin.

 

Dzięki zawartym solom neutralizującym i kwaśnym odczynie pH, B109 przeznaczony jest do płukania silnych środków wstępnych i neutralizacji wysokiego pH. Płukanie ekstrakcyjne B109 zapobiega powstawaniu zacieków i brunatnych plam na powierzchni podczas schnięcia. Eliminuje ryzyko przebarwień, stabilizuje kolory. Nie zostawia osadu. Po wyschnięciu zostawia intensywny zapach pomarańczy.

SPOSÓB UŻYCIA

Jako płukanka do odkurzacza karcher 1 litrze gorącej wody do ekstraktora piorącego pranie tapicerki meblowej.

Jako środek neutralizujący pH i stabilizator koloru do użycia na wykładziny czy tapicerki.Zawsze należy przeprowadzić zwykłe odkurzenie dywanu lub tkaniny. Dopiero po zwykłym odkurzeniu lub po spryskaniu można dywan wyprać za pomocą maszyny piorącej.

Sprzęt do prania

Pranie kanap i narożników tapicerka

Efekt prania – realizacja PRZED I PO

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług

prania tapicerki, kanap, dywanów, wykładzin, materaców i wózków dziecięcych.

USŁUGI

Sprawdz inne nasze usługi

Oferujemy profesjonalne wyczyszczenie tapicerki, usunięcie plam i nieprzyjemnych zapachów, a nasza super cena daje Ci ekstra usługi wieloetapowego prania kanap, narożników, sof, foteli, krzeseł itd.

Chcesz uzyskać więcej informacji ?

Zapraszamy do współpracy!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych usług związanych z praniem mebli tapicerki, wykładzin i innych elementów wyposażenia domów oraz  biur, zapraszamy do kontaktu z nami.

Możesz skontaktować się z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych:
Telefon: tel:+48507 945 458
E-mail: pranie.kanap.warszawa24@gmail.com
Adres: Kolejowa 162, 01-217 Warszawa

Nasz zespół jest gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci w wyborze odpowiedniego pakietu usług, który będzie odpowiedni dla Twojego biura.

507 945 458